Bolero Dress Headband Flamingo

(6 ocen)
md40265_fm7
2 вещи для малыша -12%
Color options
Bolero Dress Headband Flamingo


533.00 грн
299.00 грн
Code: gd000546501
Trademark: Flamingo
Season: Summer
Sex: Girl
Age: 6-9 months
Manufacturer country: Ukraine
Color spectrum: White, Dark Blue
Material: Bundle, Calico
Composition: 100% cotton
Composition of the lining: 100% cotton

Customer comments

Наталия
Вы так и не ответили по этой модели, маломерит или соответствует росту ребенка Гарна Мама: Благодарим за проявленный интерес к нашему интернет-магазину. Данный комплект ТМ Фламинго маломерит, рекомендуем подбирать размер с запасом. Приятных Вам покупок!
Наталья
Подскажите, не маломерит ли платье? Сейчас примерить не могу, ребенок в отьезде, а на вид ну очень маленькое. Взяла р74 на 9 месяцев. Гарна Мама: Благодарим за проявленный интерес к нашему интернет-магазину. По товарам ТМ Фламинго можем сообщить, что они полномерные, соответствуют размерной сетке и фактическому росту ребенка. Приятных Вам покупок!
Софія
Підкажіть будь ласка яка довжина і ширина платя 80 розміру і 86? Хочу купити але вагаюся який саме розмір краще взяти щоб на святкування дня народження не було мале або надто велике. Дякую. Вже не одноразово купувала в Гарноїмами товари і дуже задоволена якістю і сервізом! Гарна Мама: Дякуємо за увагу до нашого інтернет-магазину. На жаль, даних замірів виробник не надає, а ми зважаючи на віддаленість складу і великий асортимент, встигаємо відміряти верхній одяг і великі товари. По сукням ТМ Фламінго можемо повідомити, що вони маломірять, тому рекомендуємо підбирати на розмір з запасом. Приємних Вам покупок!
Софія
Купила дане платячко донечці 86 розміру. Плаття не маломірка, повністю йде по розмірні сітці (купляла на 1 рочок дитині але щоб ще походила в ньому трохи, тому брала 86 розмір. По довжині на дівчинку 77 см плаття нище колін (2/3 ніжки), а по ширені трохи широке. Але ми дуже худенькі і бабуся нам його вшила). Дуже класне, з підклаткою. Тканина не тоненька, на жарку погоду не підійде, але весна-осінь саме те що треба. На всіх фото що робили на дні народженні мала неймовірно виглядає. Рекомендую.
Наталья
В одном ответе о тм Фламинго вы пишете, что полномерные, в другом, что маломерят на размер. Будьте внимательнее при ответе. Платье реально маломерное и даже больше чем на размер. Или именно эта модель такая? Гарна Мама: Спасибо за Ваш отзыв. Он очень важен для нас. Мы проверим соответствие товара размерной сетке производителя. Действительно, у данного производителя все зависит от модели изделия, некоторые товары маломерят. Напоминаем, что Вы можете вернуть товар в течении 365 дней с момента покупку при сохранении бирок и товарного вида.
Луреция
на празднование годика брала. Ребенку было и удобно и нарядно. Ничего не трет и не парит.

Leave review