KRAKO - український бренд базового дитячого одягу до 8 років

Бренд планував запуск діяльності з березня 2022, проте повномасштабне вторгнення внесло свої корективи. Частина тканин знаходилась в Харкові і через окупацію зміщувались сроки пошиття одягу. Додатково виникали складнощі з логістикою тканин з-за кордону. Також низка партнерів змінила графік роботи із повного робочого тижня на декілька днів - це щоразу ставило діяльність на паузу. Проте правильне планування всіх процесів та згуртованість співробітників дали змогу запустити роботу бренду та налагодити співпрацю з новими партнерами. З того часу команда лише розширюється. Виробництво KRAKO було і залишається у центрі України, а частина управлінської команди з початку повномасштабної війни працює з-за кордону.
 
----------------------------------------------------------------------------------------
 
✨ Бренд народився під час війни, як і багато українських діток. Попри звуки сирен кілька разів на день, попри неспокій і тривожність мам, цим дітям має бути комфортно. І ми можемо в цьому допомогти. Адже KRAKO – це бренд, у якому дитині зручно. Виготовляється базовий одяг із натуральних тканин та продумано кожну деталь у кожній моделі.
 
???? KRAKO — це історія про комфорт та стиль, про материнську турботу та увагу до деталей. І від сьогодні ця історія може оселитися в кожній українській домівці.
Вам залишається лиш познайомитися з нашим KRAKO та вибрати річ, в якій дитині буде зручно!

Серед міжнародних виробників натуральних тканин ми обираємо ті, які сертифіковані OEKO-TEX Standard 100. Ми купуємо тільки тканини найвищої якості - найкращі бавовняні види, що виготовлені із відшліфованих ниток, тонкі, гладкі і дуже приємні на дотик. Така тканина просто необхідна для перших місяців і років життя. Щодо фурнітури: кнопки німецького виробництва ідеально підходять для дитячого одягу. Вся фурнітура без вмісту нікелю та інших шкідливих речовин, що підтверджено відповідними сертифікатами.
Низку моделей бренду розробили відомі українські дизайнери одягу. А всі принти — робота українських ілюстраторів.
  • 1
  • 2
  • 3
  • Просмотрено 60 продуктов с 336