Sports trousers Garnamama

(8 ocen)
md48511_fm2
Garnamama 0-24 шапка в подарок
Color options
Sports trousers GarnamamaSports trousers GarnamamaSports trousers GarnamamaSports trousers Garnamama


311.00 грн
199.00 грн
+
+
-
7.00 %
=
625 грн
581.25 грн
Save:
43.75 грн
Code: gd000556319
Trademark: Garnamama
Season: All season
Sex: Girl, Boy
Age: 9-12 months
Manufacturer country: Ukraine
Color spectrum: Gray
Material: Futer stretch
Composition: 20% polyester, 80% cotton
Length of the leg along the outer seam, cm: 52
Leg inseam, cm: 36
Putting waist pants, cm: 20
Putting thighs, sm: 28
Features: Sport School

Customer comments

Ольга Дудко
Удобные и теплые штанишки! Все понравилось!
Анастасія
Ідеальні повсякденні штани для непосидючок. Дуже гарно виглядають, зовсім не як спортивки для фізри, в них можна і в пір і в мир. Але ж зовсім не залишилось розмірів. Пошийте ще, будь ласка! Гарна Мама: Дякуємо за увагу до нашого інтернет-магазину. Ми передамо ваші побажання у відповідний відділ. Радимо додати даний товар у список бажань (у Wish List) і коли він з'являться у продажі - Вам надійде повідомлення про наявність товару. Дякуємо, що Ви з нами!
Наталія
Гарні та якісні штани, тримають форму після прання, повноміри. Сину підійшли ідеально (довжина, талія та ширина)- довгоногий та худий.))) Купую відразу по декілька пар у різних кольорах.
Ольга
Отличные спортивные штаны! Для меня они идеальны тем, что довольно узкие (в отличие от большинства спортивных штанов) и зимой сын просто надевает поверх них зимний комбез, а в садике снимает и в штанах остается. Не надо переодевать ничего лишнего (и никаких колгот! ))). Но при этом штаны не в обяжку - не похожи на подштанники и очень хорошо смотрятся.
Марія
Замовила дані штани навіть не дитині, а собі!))) Так як маю не високий зріст, то важко підібрати спортивні штани, щоб не "висіли". Якість, покрій сподобались, сіли гарно. Але одного не розумію, навіщо ширінка-обманка в спортивних штанях?) Гарна Мама: Дякуємо за Ваш відгук. Він дуже важливий для нас. В даній моделі штанів такий дизайнерский задум. Ми обов'язково врахуємо Ваш коментар в посиленні якості роботи нашого інтернет-магазину. Приємних Вам покупок!
Алла
Долго искала спортивные штаны сыну. Так как фигура у ребенка не стандартная - худой и длинноногий - подобрать идеально сидящее (не мешковатое, и в то же время не узкое, да еще и с подходящим обхватом талии!) очень сложно! Но это первая модель штанов которая села на сына идеально! Покупала р.128 на такие параметры сына - р.125 и обхват талии 54 см. По длине есть запас небольшой - полномерные. Очень качественно сшиты, ткань не тонкая, на изнанке - двунитка. Возьму еще одну пару. Очень рекомендую:)
Светлана Думброва
Брюки хорошие. Размер соответствует росту( рост ребенка 131, взяла 134).
Светлана
Получили вчера штанишки. Приятное качество, фасон и цена! Гаранамама - молодцы!!!

Leave review